تور مشهد از یزد

تورمشهدازیزد

تور مشهد از یزد با هتل 4 ستاره تارا

تور مشهد از یزد، هتل 4 ستاره تارا بصورت صبحانه بوفه ،نهار،شام
فی تور 2 شب هر نفر فی تور 3 شب هر نفر
تور زمینی مشهد از یزد -با قطار درجه یک چهار تخته غزال
450.000
580.000
تور ترکیبی مشهد از یزد -یک طرف قطار درجه یک چهار تخته غزال + یک طرف پرواز چارتر
468.000 598.000
تور هوایی مشهد از یزد -با پرواز چارتر بصورت روزانه
546.000 676.000

"جهت رزرو و ثبت نام تور مشهد با شماره های 55756850-021 و 4-66320673-021 و یابا همراه 09198014097 ، 09194931580 ، 09194931590 تماس حاصل فرمایید"

تور مشهد از یزد- خدمات تور :

2 شب و 3 روز اقامت در هتل 4 ستاره تارا به همراه پذیرایی بصورت صبحانه(بوفه) ، نهار ، شام + بلیت رفت و برگشت

تور مشهد از یزد - خدمات هواپیما :

کلیه ایرلاین ها فاصله زمانی معادل 1:40 دقیقه را طی میکنند .

اکثر پرواز ها بصورت بوئینگ و ایرباس می باشد . در این هواپیما ها صندلی های مبله بصورت استاندارد واقع شده است و در تمامی هواپیماها پذیرایی بصورت میان وعده برای هر نفر ارائه میگردد.لازم به ذکر است کلیه پرواز ها بصورت چارتر می باشد و امکان استرداد و بلیت نیم بها وجود ندارد .تعیین صندلی در هواپیما توسط خود مسافر هنگام حضور در زمان مقرر جلوی کانتر پرواز فرودگاه می باشد که با دریافت کارت پرواز قابل ملاحظه خواهد بود .

تور مشهد از یزد- توضیحات درباره قطارها : 

کلیه قطار ها فاصله زمانی معادل 14:00 ساعت را طی می کنند .این قطار فقط در روزهای زوج حرکت می کند .

 کلیه قطارهای نامبرده شده در فوق امکاناتی از قبیل صندلی مبله ( برای قطار های سالنی ) و تخت-پتو-ملحفه ( برای قطار های کوپه ای )به ازای هر یک نفر  دارند ، دارای سیستم صوتی ، تصویری ، تهویه ، سرمایش و گرمایش می باشند . قطارها از دو دسته درجه یک ، دارای سرمایش و درجه دو فاقد سیستم سرمایش هستند تشکیل می شوند . لازم بذکر است کلیه قطارها فاقد پذیرایی می باشد و درصورت درخواست مسافر امکان رزرو وعده های پذیرایی داخل قطار در هنگام صدوربلیت وجود دارد.لازم بذکر است در قطارهای سروش و غزال وی آی پی (در صورتی که فاقد تخفیف باشند ) پذیرایی وجود دارد .

تور مشهد از یزد- خدمات هتل 4 ستاره تارا :

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در هتل وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . 

هتل 4 ستاره  تارا در فاصله 5 دقیقه ای حرم مطهر رضوی قرار دارد . پذیرایی در هتل 4 ستاره تارا بصورت منو انتخابی به ازای هر شب اقامت می باشد . تور مشهد از یزد- امکانات اتاقی : 

شما همسفر گرامی می توانید امکاناتی که در اتاق های هتل رزرو شده وجود دارد را در جدول ذیل ملاحظه فرمایید . تور مشهد از یزد-برنامه غذایی : 

در صورتی که شما همسفر گرامی تور خود را بصورت فولبورد همراه با (صبحانه نهار و شام) خریداری کرده باشید طبق جدول ذیل می باشد .تور مشهد از یزد- قوانین و اطلاعات تور : 

* ساعت ورود به هتل ساعت 14:00 و تخلیه ساعت 12:00 می باشد .

*  هتل از پذیرفتن مهمانان خارج از لیست و معرفی نامه معذور است .

*  پذیرایی در هتل به تعداد شبهای اقامت است . 

*  در برخی از هتل ها بدلیل وجود مسافت تا حرم مطهر سرویس رایگان وجود دارد .

*  در برخی از هتل ها سرویس استقبال و بدرقه وگشت بصورت رایگان صورت می گیرد .

*  درصورت تغییر برنامه غذایی با آژانس هماهنگی لازم صورت گیرد .

* همسفر گرامی لطفا" یک ساعت قبل از حرکت در محل اجرای تور یعنی یکی از  مبداء ها از قبیل (راه آهن فرودگاه و ترمینال) حضور داشته باشید . 

* در تور های هوایی بار مجاز برای هر نفر 20 کیلو گرم می باشد که باید به قسمت تحویل بار فرودگاه تحویل داده شود .

تور مشهد از یزد-لوازم ضروری سفر که باید حتما" همراه خود بیاورید : 

* همسفر گرامی همیشه همراه خود کفش راحتی 2 عدد ملحفه و حوله شخصی همراه داشته باشید . 

*همسفر گرامی همیشه همراه خود صابون مسواک خمیر دندان داشته باشید . 

* همسفر گرامی همراه داشتن مدرک شناسایی عکس دار در مسافرت الزامیست.

تور مشهد از یزد- لوازمی که سفر بهتری را خواهید داشت : 

* همسفر گرامی عینک آفتابی و دوربین عکاسی به همراه شارژر و  پشت گردنی بادی جهت استراحت بهتر در هواپیما قطار و سایر وسایل نقیله توریستی ، در سفر همراه داشته باشید .

تور مشهد از یزد - شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی : 

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی ایرونا سیر ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر ایرونا سیر تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به شرکت ایرونا سیر آن را دریافت کند.ایرونا از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت ایرونا سیر مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، ایرونا از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- ایرونا قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و ایرونا در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای داخلی که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای داخلی می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.برای مطالعه آن میتوانید به گزینه اطلاعات و قوانین تور در بالا کلیک نمایید .